Świeca WIGILIJNA CHOINKA Zdrowia, Dobrobytu i Szacunku r. M

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.

OCZEKUJE NA DOSTAWĘ

dodaj do przechowalni

Opis

Świeca Złocona WIGILIJNA CHOINKA Zdrowia,  Dobrobytu i Szacunku z naturalnego wosku pszczelego biało-zielonego oraz pokryta złoceniem , roz. M – 1 szt
Wysokość - 10cm
Szerokość podstawy - 3cm
Waga - 22 g
Przybliżony czas palenia ok 3,5 godz.

Z uwagi iż jest to produkcja ręczna, układ kolorów tych świec różni się pomiędzy danymi świecami. 
Dla Ciebie wybiorę tę najwłaściwszą. 

ŚWIECA WYKONANA JEST RĘCZNIE ZGODNIE Z NAJWYŻSZYM KUNSZTEM MAGII  oraz jest  WOLNA OD NEGATYWNEJ ENERGII dzięki Dyplomowanej Terapeutce Reiki i AstroNumerolog Eva HL. 

Naturalna Świeca Złocona Wigilijna Choinka przeznaczona jest do przyciągnięcia Energii Zdrowia, Dobrobytu oraz wzajemnego Szacunku dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Poza tym ochrania ona Twoje Dobra Materialne i Dokonania Intelektualne. 

Świecę tę warto zapalić podczas Wigilijnej Kolacji wypowiadając te słowa: 
"Skutecznie przywołuję do mojego życia Cudowną Energię Zdrowia, Dobrobytu i wzajemnego Szacunku. Niech ta Pozytywna Energia Spełnienia pędzi do mnie z każdej Strony Świata i zagości u mnie już na stałe. 
Dziękuję za dotychczasową Ochronę i Spełnienie oraz proszę o kolejne wsparcie Pozytywną Energią Zdrowia i Dobrobytu dla mnie i mojej rodziny.
Niech tak się stanie. Niech tak jest. Od teraz. Od zaraz!"

Świecę Złoconą Wigilijna Choinka warto palić: 
- w trakcie Wigilijnej Kolacji Bożonarodzeniowej
- w trakcie Świąt Bożego Narodzenia
- w Nowy Rok 
- w Święto 3 Króli
- od 22 Grudnia do 31 Stycznia 


- Ogarki po wypalonej świecy najlepiej zawinąć w chusteczkę ( czerwoną, złotą, zieloną lub białą) 
- zawiniątko nosić w portfelu LUB odłożyć tam, gdzie przechowujesz pieniądze lub wyciągi bankowe. Ogarki z tej świecy możesz również schować w Strefie Bogactwa - wg Siatki Bagua Feng Shui  jest to lewa górna strona pomieszczenia.   
- ogarki przechowuj przez kolejne 12 miesięcy.
- Natomiast po tym czasie podziękuj za dotychczasową Dobrą Energię i Ochronę a ogarki zakop pod swoimi oknami lub  na swojej działce.
- w międzyczasie możesz zakupić i użyć kolejnej Świecy WIGILIJNA CHOINKA Zdrowia, Dobrobytu i Szacunku

Świeca Złocona Wigilijna Choinka została wzmocniona przez Terapeutkę Reiki i AstroNumerolog Eva HL, i posiada silną Moc Sprawczą przy rytuałach:
- zapewniających powodzenie materialne,
- sukcesy finansowe czy wysoki status materialny ( pieniądze, ziemię, nieruchomość) - do tego rytuału warto zastosować do Świecy Choinki naturalną świecę Fioletową oraz Pomarańczową
- na znalezienie pracy lub na tę wymarzoną pracę zapewniających sukces zawodowy, gdzie jesteś doceniana/y i szanowana/y za pracę jaką wykonujesz
- zapewniających wysoką pozycję społeczną
- awans zawodowy
- na przyciągnięcie Zdrowia, Szczęścia, Radości i Sukcesu
- ochraniających majątek materialny czy dotychczasowe dokonania intelektualne ( do tego rytuału dodatkowo do świecy Złoconej Choinki zastosować świecę Brązową)

Kolor Biało-Zielony przy tej świecy odpowiedzialny jest za aspekt materialny.
Natomiast kolor Złoty daje opiekę Sił Wyższych oraz przyciąga Szczęście i Radość, które równoważą aspekt materialny...
Poza tym kolor złoty ma tu za zadanie ochronić Twoje Dobra Materialne jak i Dokonania Intelektualne.

Jak często palić Naturalną Świecę Złoconą Wigilijna Choinka ??? 
Świecy tej nie da się przedawkować. Możesz jej używać tak często, jak tylko chcesz i kiedy poczujesz taką potrzebę.  
A w szczególności w te dni:

- w trakcie Wigilijnej Kolacji Bożonarodzeniowej
- w trakcie Świąt Bożego Narodzenia
- w Nowy Rok 
- w Święto 3 Króli
- od 22 Grudnia do 31 Stycznia 

Przed wysłaniem towaru , DODATKOWO W CENIE USŁUGI, ŚWIECE SĄ PERSONALIZOWANE PRZEZ Terapeutkę Reiki i AstroNumerolog Evę HL. aby Twój cały Rytuał wykonał się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą.
Koszt personalizacji świec zakupionych w innym sklepie - 29zł


Jeśli chcesz takiego Wzmocnienia Energetycznego  wystarczy, że zostawisz w okienku "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" swoją datę urodzenia, lub datę ur osoby dla której będzie ta świeca. Okienko to pojawia się w trakcie procesu zamawiania i opłacania towaru.

Do każdej paczki dołączony jest miły souvenir oraz indywidualne Anielskie Przesłanie na najbliższy miesiąc, które specjalnie dla Ciebie, losuje osobiście Terapeutka Reiki i AstroNumerolog Eva HL.

Zapalając świecę zadbaj o bezpieczeństwo:
- Nie stawiaj jej w pobliżu zasłon / firan lub innych tkanin
- Nie stawiaj jej w przeciągu
- Świecę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury
- Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów
- Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt

Wszystkie Świece Rytualne, które kupujesz w tym sklepie, składają się z naturalnych wosków oraz olejków eterycznych. Wykonane są ręcznie, metodą tradycyjną, co potwierdzają drobne niedoskonałości , które byłyby wykluczone w produkcji maszynowej . Świece te są wolne od negatywnej energii, dzięki czemu posiadają bardzo wysokie wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.

Świece pszczele są barwione w masie, co oznacza, że nawet w środku posiadają wymagany kolor. Kolory świec mogą nieznacznie różnić się od tego, który widzisz na swoim monitorze. Na ten fakt wpływają oczywiście Twoje ustawienie monitora pod względem wyświetlania kolorów, ale i przede wszystkim kolor wosku, z jakiego zostały wyprodukowane świece , a na kolor wosku wpływa okres jego zbioru, oraz z jakich miejsc był zbierany pyłek kwiatowy. Mówimy tutaj oczywiście o różnicy w odcieniu danego koloru. Poza tym na świecach może pojawiać się siwy nalot, nie jest to żadna wada , tylko fakt, że są one wyprodukowane z naturalnego wosku pszczelego.

Spalanie wosku pszczelego produkuje dużą ilość jonów ujemnych. Jony ujemne są w przyrodzie odkurzaczami. Oczyszczają powietrze z kurzu, pleśni, wirusów, bakterii i innych zanieczyszczeń odpowiedzialnych za wiele przypadków nadwrażliwości chemicznej. Także palenie świec z naturalnego wosku pszczelego bardzo pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie , na Twój układ laryngologiczny i oddechowy . Naturalny wosk pszczeli neutralizuje pola elektromagnetyczne – co jest zbawienne w naszych komputerowych czasach, neutralizuje szkodliwy dym tytoniowy. Wystarczy że świece pszczele zapalisz dziennie tylko na 15 min , a bardzo szybko zauważysz, że wydolność Twojego organizmu wzrosła a zdolność nauki i zapamiętywania bardzo się poprawiła . Płomień świecy z wosku pszczelego jest nietoksyczny, czego niestety nie można powiedzieć o zwykłych świecach stearynowych lub parafinowych, które są produktem ropopochodnym.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią.
Dziękuję

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl