Rytuał odcięcia od Karmy Przejętej , rytualne fioletowe wkłady do zniczy

Dostępność: chwilowy brak
Cena: 76,00 zł 76.00
ilość szt.

OCZEKUJE NA DOSTAWĘ

dodaj do przechowalni

Opis

Silny Rytuał do samodzielnego wykonania.
Rytualne znicze w kolorze fioletowym zostały specjalnie stworzone do skutecznego odcięcia od Karmy Przejętej.
Odpowiednie proporcje wosków oraz olejków sprawiają, że Rytuał Odcięcia od Karmy Przejętej odbywa się na Wysokim Poziomie Spełnienia, i JEST CAŁKOWICIE BEZPIECZNY.
Tym Rytuałem nie wyrządzasz żadnej krzywdy!
Receptura Terapeutki Reiki i AstroNumerolog Evy HL.

Pod tym linkiem możesz obejrzeć film, w którym Eva HL wyjaśnia, dlaczego KARMA PRZEJĘTA to Energetyczna Franca  =>  https://youtu.be/_5umh-gdtCQ

Karma Przejęta to zniekształcone wzorce, które mają zamanifestować się w Twoim życiu, po śmierci osoby bliskiej lub z rodziny. Manifestuje się ona tym, że szuka silnej osoby pod względem wibracji numerologicznych , pośród najbliższych członków rodziny. Potrzebuje osoby, zdrowej , silnej , dobrze radzącej sobie w życiu. Wówczas podpina się pod energetykę „ nowego dawcy”, przekazuje mu swoje kody, zmuszając go w ten sposób, by w życiu „dawcy” zaczęła się realizować karma zmarłego członka rodziny.

Przeważnie program takiej Karmy Przejętej realizuje się w sposób negatywny i jest to pewnego rodzaju forma zapłaty za grzechy i niecne uczynki zmarłego. Wówczas, to poukładane życie uczuciowe „dawcy” , dobrze zapowiadająca się kariera zawodowa, czy świetne wyniki edukacyjne nagle, w sposób błyskawiczny zaczynają pikować w dół….

Za aspekt Karmy Przejętej odpowiada wibracja Czwórki oraz Piątki , zatem pośród osób z tym kodem Karma Przejęta poszukuje sobie „nowego dawcy” . Poza tym, mechanizm Karmy Przejętej silniej może uaktywnić się w Czwartym , Piątym oraz Dziewiątym Roku Osobistym/ Numerologicznym. Dlatego ważnym jest, by co roku przy malejącym Księżycu wykonać Rytuał Odcięcia od Karmy Przejętej , zapalając na grobie członka/członków rodziny ( lub pod krzyżem głównym cmentarnym - o tym piszę poniżej) 7 Rytualnych Zniczy z Fioletowym Woskiem.

Karma Przejęta przyszła od każdej osoby, która zmarła ZA TWOJEGO ŻYCIA (bez względu czy była ona dla Ciebie dobra, czy też nie)... czyli liczysz groby osób najbliższych, którzy zmarli za Twojego życia. Posiadając numerologiczny kod 4/5, który może być ukryty w Twoim Pentagramie Urodzeniowym sugeruje, że jesteś silną wibracją, więc Karma Przejęta takiego właśnie dawcy potrzebuje ... A każda Karma chce się realizować w dalszym ciągu, więc jak jej właściciel umiera , to ona szuka sobie nowego dawcy , ale dawcy nie byle jakiego, tylko silnego , tak by ona mogła się realizować i przy okazji nowemu dawcy zepsuć życiowe szyki ...

Nie można określić od kogo jest ta Karma Przejęta, bo skoro jesteś silną wibracją numerologiczną , to Ciebie Karma Przejęta po prostu lubi , i przyklei się ona od każdego zmarłego z najbliższej Twojej rodziny … w tym przypadku nie ma znaczenia , czy zmarły był złym czy najukochańszym człowiekiem. Nawet ta najbardziej uwielbiana Babcia miała swoją karmę – nie zawsze różową.. i wówczas ta jej karma w jakiejś części  przyklei się również i do Ciebie … Dlatego istotne jest , by rytuał odcięcia zrobić na grobach wszystkich najbliższych osób zmarłych za Twojego życia.

Jeśli jakieś groby są daleko i poza Twoim zasięgiem, lub też masz ich dużo, to na to też jest sposób. Kupujesz 1kpl Zniczy Rytualnych i wykonasz tzw. Rytuał Zbiorowy - w momencie płacenia w OKIENKU UWAGI zostaw mi komentarz, że potrzebujesz instrukcję do RYTUAŁU ZBIOROWEGO. Natomiast jeśli wciąż masz wątpliwości ile powinieneś zakupić kpl Zniczy Rytualnych, to również zapraszam do kontaktu ze mną – rozwieję Twoje wątpliwości i doradzę.

Rytuał ten można również wykonać w innych miejscach niż cmentarz np. na swojej posesji. Należy wówczas zachować odpowiednie środki, warunki i procedury - ale to warto już osobiście skonsultować z Terapeutką Reiki Eva HL.

W skład zestawu wchodzą :
-7 szt fioletowych wkładów do zniczy barwionych w masie, wykonane wg specjalnej autorskiej receptury Evy HL.  (wielkość wkładu : wys. 5,5cm , szer. 5cm , czas palenia ok 18 godz. )
- 2 szt. białych wkładów do zniczy
- 3 kadzidełka stożkowe naturalne - SUKCES
- szczegółowa instrukcja rytuału odcięcia od Karmy Przejętej
- 2 szt. tealight- Naturalne Fioletowe Świece Ochronne z Naturalnego Wosku Pszczelego - barwione w masie

Przed wysłaniem towaru , dodatkowo w cenie usługi, ŚWIECE SĄ PERSONALIZOWANE PRZEZ Terapeutkę Reiki i AstroNumerolog Evę HL. aby Twój cały Rytuał wykonał się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą.

Jeśli chcesz takiego Wzmocnienia Energetycznego  wystarczy, że zostawisz w okienku "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" swoją datę urodzenia, lub datę ur osoby dla której będzie ta świeca. Okienko to pojawia się w trakcie procesu zamawiania i opłacania towaru.

Do każdej paczki dołączony jest miły souvenir oraz indywidualne Anielskie Przesłanie na najbliższy miesiąc, które specjalnie dla Ciebie, losuje osobiście Terapeutka Reiki i AstroNumerolog Eva HL.

Karmę przejętą ZAPOBIEGAWCZO powinno odcinać się co najmniej raz w roku !

W koszyku zakupowym koniecznie podaj:
- swoją datę urodzenia abym mogła spersonalizować Twoje Rytualne Świece,
- jaki rytuał będziesz robić tzn. zbiorowy czy indywidualny - dostaniesz wówczas odpowiednią instrukcję

95% osób posiada energię Karmy Przejętej wpisaną w swoją datę urodzenia.
Dlatego ten Rytuał ZAPOBIEGAWCZO powinien wykonać każdy.
Jeśli chcesz wiedzieć, czy w Twoją datę urodzenia jest wpisana Karma Przejęta- skontaktuj się ze mną.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Opinie o produkcie (20)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

27 grudnia 2020

Dowiedziałam się od Pani Ewy o mojej Karmie Przejętej...aktualnie korzystam z zabiegów Reiki i czuje Pani moc

27 grudnia 2020

O Karmie Przejętej i to, że ją mam wpisaną dowiedziałam się niedawno od Pani Evy. Wykonałam niedawno rytuał. Nic nie odczuwałam, albo po prostu nie zwróciłam uwagi czy w ciągu dnia coś się szczególnego dzieje. Od jakichś 6 lat nie przepadam za chodzeniem na cmentarz. Związane to jest z moimi lękami. Pewnie już 6 lat temu powinnam zrobić ten rytuał. Wracając do samego rytuału, przed wyjściem na cmentarz, żeby sprawdzić co się zadziało poczułam nudności ( była to ta sama godzina o której dzień wcześniej zapalałam znicze) umiejscowione w gardle potem poczułam między żuchwą a uszami ukłucia. Nie wiem czy to z tym związane, ale coś kazało mi spojrzeć na zegarek i to była ta sama godzina o której odprawiałam dzień wcześniej rytuał. Niestety dwa znicze się nie wypaliły. Zamówiłam kolejny Rytuał ponieważ wierzę,że to działa. Po prostu za dużo tego jest aby wszystko odpuściło za pierwszym razem. Stad moje niepowodzenia życiowe. Jeśli komuś jest źle i czuje ze coś jest nie tak w jego życiu to polecam zacząć od tego rytuału. Pozdrawiam

27 grudnia 2020

Pani Evo dzisiaj przyszła paczuszka z rytuałem, jak zawsze pięknie i pachnąco zapakowana. Dziękuje. Ten rytuał jest drugi ponieważ jak wiemy po pierwszym się nie oczyściło wszystko, ale szczerze polecam bo choć się nie oczyściło do końca to i tak coś popuściło bo jest lepiej, nie mam leków i wewnętrznego niepokoju. Chciałam zapytać czy mogę wykonać go juz teraz czy poczekać na ubywajacy księżyc? Zaczęłam na to zwracać uwagę :) pozdrawiam ========================================= ========================================= ========================================= Może Pani poczekać na ubywający Księżyc. Niech się dzieje. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

28 grudnia 2020

Czy świeczki można zapalić w czyimś imieniu? Tzn. widzę, że coś niedobrego dzieje się z moją mamą po śmierci jej mamy. Jej stan psychiczny z roku na rok się pogarsza.. =================== =================== ========================================== Tak można, bo zapalając wypowie Pani intencję, że odcina od negatywnej karmy siebie i mamę. Proponuję również zastanowić się nad Zabiegami Reiki. Pozdrawiam Eva HL.

6 stycznia 2021

Rytuał ten wykonuję regularni już od niecałych 3 lat. Z perspektywy czasu mogę napisać, że rzeczywiście doskonale odblokowuje on kulejące sfery życia. Znów chce się żyć i działać. Wszystko jakoś tak łatwiej przychodzi. ... A przyznaję, że za bardzo nie chciałem wierzyć, że może chodzić o karmę, i że tak się da ją zniwelować. POLECAM !!! A dla Pani Evy wielki szacun za tak ogromną wiedzę i celne diagnozy problemów.

6 stycznia 2021

Robiłam ten rytuał na zwykłych świecach, bo ktoś mi tak doradził. Ale to była tylko strata czasu, a życie dalej mi się waliło. Dopiero efekt zauważyłam jak użyłam świec personalizowany od Pani Evy. Po prostu czułam, jak wszystkie czakry zaczynają się w końcu oczyszczać, bolała głowa. Niebawem będę powtarzać ten rytuał więc tradycyjnie zakupiłam kpl. zniczy u Pani Evy i postanowiłam też , że napiszę kilka słów polecających. Bo rzeczywiście czuje się moc tych zniczy, pewnie dlatego że są personalizowane. Pani Evo dziękuję za to że Pani jest i niebawem zgłoszę się na Reiki u Pani - już za nimi tęsknię :)

2 maja 2021

Polecam ten rytuał spersonalizowany przez panią Evę. Stosuję go regularnie już od kilku lat. Pomaga, bo widzę znaczącą różnicę na plus. Moje życie jest jakby łatwiejsze a problemy mniej dokuczliwe. Dziękuję i pozdrawiam.

19 maja 2021

Ile zniczy potrzeba do rytuału zbiorowego dot. 5 zmarłych osób? Pozdrawiam! ================================== ================================== ================================== jeśli ryt. będzie robiony indywidualnie dla każdego - to potrzeba tyle kpl, ile jest grobów. .................... Natomiast można zakupić jeden kpl. Rytuału, i pod krzyżem głównym na cmentarzu wykonać Rytuał zbiorowy..... W zamówieniu należy określić, jaki rytuał ( instrukcję) potrzebujesz: zbiorowy, czy indywidualny....

31 sierpnia 2021

Dziękuję za ten rytuał. Odkąd zacząłem go regularnie stosować, tak jak Eva HL. doradza, to rzeczywiście czuję, że dużo łatwiej mi w życiu. Problemy się pojawiają, ale z pewnością nie są tak groźne i i dużo łatwiej się ich pozbywam. A zdaje się o to właśnie chodzi. Dziękuję i wracam po kolejne kpl. bo już najwyższy czas wykonać kolejne odcięcia!!!. Pani Evo, proszę i poowne energetyczne wzmocnienie moich rytuałów !!!

8 września 2021

Nie wierzyłam, ale skusiłam się i nie żałuję. Dziś kupuję rytuał już po raz kolejny, bo zauważam, że jakimś dziwnym trafem poprawia się moje życie po nim. Co prawda robię go nie raz, a dwa razy w roku - ale twierdzę że warto i polecam. W końcu zaczęłam wychodzić z długów i wierzę, że ten rytuał właśnie mi w tym pomógł, bo dostałam lepszą i ciekawszą pracę. Polecam niedowiarkom, bo Pan Eva robi cuda !!!

11 października 2021

Czy wkłady należy zapalić same czy można je włożyć do np białych zniczy? ********************************************************* ********************************************************* ********************************************************* Rytualne Wkłady najlepiej włożyć do osłonek , aby uchronić płonący ogień przed wiatrem i deszczem. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

3 listopada 2022

Witam zakupiłem rytuał odcięcia od karmy... można go wykonać wcześniej czy trzeba czekać na ubywający księżyc... pozdrawiam ================================================================================================================================================================== Witam Panie Robercie. Jeśli w życiu coś idzie nie tak, to Rytuał wykonać jak najszybciej !! Natomiast, warto go powtórzyć już na spokojnie w trakcie właściwej fazy Księżyca. .............. Niech się zadzieje. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

8 listopada 2022

Witam zakupiłem rytuał zbiorowy odcięcia karmy dla innej osoby... która przebywa za granicą a chce ta osoba bym to ja zrobił... czy można też tak zrobić... pozdrawiam ===================================================================================================================================================================== Dzień dobry Panie Robercie - tak, może tak Pan zrobić. W intencji wyraźnie zaznaczyć o kogo chodzi. Dla siebie na czas trwania Rytuału zapalić w domu ochronną świecę fioletową - najlepiej z wosku naturalnego. ................ życzę skutecznego odcięcia! Magicznie pozdrawiam Eva HL.

10 listopada 2022

Witam serdecznie zakupiłem rytuał dla innej osoby.....intencja jest taka sama jak dla mnie.... jak uwzględnić w intencji osobę dla której jest rytuał... pozdrawiam ============================================================================================================== Dzień dobry Panie Robercie... Wystarczy że zaznaczy Pan w intencji kogo Pan odcina od Karmy Przejętej np. skutecznie odcinam Mariolę Kowalską od Karmy Przejętej ... i dalej wg instrukcji dołączonej do tego Rytuału. Proszę pamiętać aby w domu zapalić dla siebie ochronną świecę fioletową. .................. Niech się zadzieje !! Magicznie pozdrawiam Eva HL.

14 listopada 2022

Dzień dobry pani Evo.... zrobiłem rytuały odcięcia karmy i sobie i Natalii...po moim rytuale znicze w których były świeczki.... były czyste....a po rytuale dla Natalii..tam gdzie były świeczki białe znicze były odymione a w środku były czarne "farfocle"... czy to normalne... czy coś znaczy... pozdrawiam =========================================================================================================== Dzień dobry Panie Robercie , to znaczy że tutaj świece ochronne miały co robić bo Karma Przejęta nie odpuszczała do ostatniej chwili .... ................. Magicznie pozdrawiam Terapeutka Reiki oraz AstroNumerolog Eva HL.

22 kwietnia 2023

Zdawałem sobie sprawę ze moje ciało odczuje ten rytuał ale nie że aż tak bardzo, zrobiłem jakieś 200m od grobu i już coś zaczęło się dziać. Ogólnie 1,5h delikatne zawroty głowy i ogromne osłabienie plus bół w żołądku, po 1,5h przeszło. Wieczorem uczucie dużej pustki - stąd zapaliłem w ten dzień aż dwa kadzidełka. Następnego dnia, jakby ludzie byli dla mnie bardziej przyjaźni i los zaczął mi sprzyjać. Jednak że żadna ze świec nie wypaliła się do końca, a samo ich rozpalanie stawiało wiele problemu, bo po chwili same gasły, bez większego wiatru. A więc rytuał do wykonania jeszcze raz, co raczej wskazuje jak bardzo jestem/byłem obciążony. Co ciekawe drugiego dnia, silne zawroty głowy ok 30 min przed snem, tak silnych nie bylo wcześniej. To dzień w którym wyrzuciłem te znicze. Dzisiaj jestem bardzo spokojny, jakby cały chaos z głowy zniknął. Jest jakby lżej. Polecam każdemu, zwłaszcza jeśli podejrzewa podpięcia od rodziny. P.S. Super zapakowane P.S. 2 Napisałem do Pani maila na sklep@, chciałbym powtórzyć rytuał, nie wiem jak szybko od pierwszego powinienem wykonać drugi. ================================================================================================================================================================== Dokładnie Panie Piotrze - tak właśnie zachowuje się odcinająca się karma.... co prawda każdy odczuwa nieco inaczej ten Rytuał, ale jedno jest pewne - warto ją regularnie odcinać... Skoro Rytualne znicze nie wypaliły się do końca, to warto powtórzyć jak najszybciej - bez względu na fazę Księżyca. Natomiast, gdy będzie Pan wykonywał Rytuał za kilka miesięcy - zapobiegawczo, wówczas najlepiej ten rytuał wykonać przy Księżycu malejącym...... Niech się zadzieje!!!! Magicznie pozdrawiam Terapeutka Reiki oraz AstroNumerolog Eva HL.

3 maja 2023

Zapaliłem pierwsze 3 fioletowe świece zamiast zacząć od białych, czy to znaczy ze cały rytuał 'się nie liczy'? ================================== ================================== Białe świece są świecami ochronnymi -dlatego warto od nich zapalać.... rytuał jest ważny, tylko nieco później "załączył " Pan sobie energię ochronną.. Życzę Cudownego dnia !! Magicznie pozdrawiam. Terapeutka Reiki oraz AstroNumerolog Eva HL.

6 czerwca 2023

Wszystko pieknie zapakowane piękny dodatek w postaci świeczki i przeslanie Aniołów trafne odnośnie sytuacji, w której sie znajduję

8 czerwca 2023

Robiłam rytuał po zmarłym członku rodziny. Na cmentarzu płacz po zmarłej osobie, a po wyjściu z cmentarza ulga. U mnie to tak zadziałało.Pozdrawiam

15 marca 2024

Nie wyobrażam sobie już nie odcinać karmy, Pani Ewa ma taką wiedzę że potrafi wyjaśnić co z czego się może brać w naszym życiu tak że to co kiedyś mogło być brane za zabobon staje się logiczne, wystarczy przeanalizować przeszłość i obserwować teraźniejszość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl