Świeca Ochrona Domu i Domowników - Zgoda, Bezpieczeństwo, Pomyślność

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 73,00 zł 73.00
ilość szt.

OCZEKUJE NA DOSTAWĘ

dodaj do przechowalni

Opis

Świeca Ochrona Domu i Domowników - Zgoda, Bezpieczeństwo, Pomyślność

Poj. 180ml
cena 1 szt-  69zł

Naturalna Świeca Ochrona Domu i Domowników wykonana jest z Naturalnego Wosku Sojowego oraz 100u % czystymi Olejkami Eterycznymi. Naturalny Wosk Sojowy, w porównaniu do pozostałych wosków na rynku,  charakteryzuje się dużą wydajnością i długim okresem palenia. Jest również pozbawiony jakichkolwiek substancji toksycznych i szkodliwych dla zdrowia.

ŚWIECA WYKONANA JEST RĘCZNIE ZGODNIE Z NAJWYŻSZYM KUNSZTEM MAGII  oraz jest  WOLNA OD NEGATYWNEJ ENERGII dzięki Terapeutce Reiki i AstroNumerolog Eva HL. 

Z uwagi, iż jest to produkt ręcznie robiony, odcień produktu na zdjęciu może się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego, natomiast receptura i zapach zawsze bez zmian.

Naturalną Świecę Ochrona Domu i Domowników, zalecam używać do oczyszczenia Domu i Domowników z negatywnej energii oraz do przywołania Pozytywnej Energii Spełnienia.

Warto zadbać o Pozytywną Energię naszego domu i mieszkańców. Tak, aby zapanowała w nim Zgoda, Harmonia, Zdrowie i Pomyślność. A w każdym kącie zagościła na stałe Energia Dobrobytu i Prosperity.
 - Te wszystkie Energie przywoła do Ciebie Świeca Ochronna Domu i Domowników -  zapal ją na minimum 1 godz., tak aby górna warstwa wosku się stopiła.Świecę Ochrona Domu i Domowników przede wszystkim warto zapalić w Święta Bożego Narodzenia oraz 6 Stycznia w święto Trzech Króli. Wówczas prosimy o ochronę naszego domu, ogniska domowego oraz domowników.

W celu podtrzymania tej Ochronnej Energii, warto całą Świecę wypalić co najmniej raz na pół roku.

Świeca została wzmocniona Ochronną Bindruną.
Posiada bardzo przyjemny i unikalny aromat, który został odpowiednio dobrany tak, aby intensyfikował energetykę świecy. 

* Roztacza Ochronny Płaszcz Energetyczny nie tylko na Dom i Domowników, ale również na Twoje zwierzęta
* Chroni Twój dotychczasowy Dobytek: materialny, ziemię, nieruchomości ORAZ dokonania intelektualne
* Przywołuje Energie Zgody, Harmonii, Zdrowia i Pomyślności
* Poprawia nastrój i uwalnia od napięć dnia codziennego
* Poprawia rodzinne relacje oraz wzmacnia więzi rodzinne
* Dba o rodzinne ognisko domowe

* Wprowadza dobrą atmosferę
* Przywołuje Energie Szczęścia, Bezpieczeństwa i Wzajemnego Szacunku

Przed wysłaniem towaru , dodatkowo w cenie usługi, ŚWIECE SĄ PERSONALIZOWANE PRZEZ Terapeutkę Reiki i AstroNumerolog Evę HL. aby Twój cały Rytuał wykonał się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą.


Jeśli chcesz takiego Wzmocnienia Energetycznego  wystarczy, że zostawisz w okienku "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" swoją datę urodzenia, lub datę ur osoby dla której będzie ta świeca. Okienko to pojawia się w trakcie procesu zamawiania i opłacania towaru.

Do każdej paczki dołączony jest miły souvenir oraz indywidualne Anielskie Przesłanie na najbliższy miesiąc, które losuje osobiście Terapeutka Reiki i AstroNumerolog Eva HL.

Zapalając świecę zadbaj o bezpieczeństwo:
- Nie stawiaj jej w pobliżu zasłon / firan lub innych tkanin
- Nie stawiaj jej w przeciągu
- Świecę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury
- Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów
- Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt
- Aby świeca mogła w sposób prawidłowy się wypalić knot powinien być krótki ( skracaj go). Po każdorazowym zapaleniu, świeca powinna się palić przez minimum 1 godz. – do stopienia wierzchniej warstwy wosku.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

6 października 2022

Przepięknie pachnące świece. Jak je zapalam, to od razu odczuwa się ich magiczną moc. To nie to, co sklepowe parafiny. Tu czuć i widać klasę i włożone w nie serducho. Zdecydowanie warte swojej ceny!

6 października 2022

Przepięknie pachnące świece. Jak je zapalam, to od razu odczuwa się ich magiczną moc. To nie to, co sklepowe parafiny. Tu czuć i widać klasę i włożone w nie serducho. Zdecydowanie warte swojej ceny!

18 października 2022

Ale moc i piękny zapach!. Całe zamówienie z wielką starannością zapakowane. Paczkę otwieram jak wyczekany i upragniony prezent. Emocje i radość jak u małego dziecka. Widać, że szanuje się tu każdego klienta - bez względu czy robiłam malutkie, czy większe zamówienie, za każdym razem moje zamówienie zostało zrealizowane jak dla królowej. Dziękuję !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl