Świeca ZIELONO-ZŁOTA z naturalnego wosku pszczelego L - zawodowy sukces, dobrobyt, powodzenie materialne, praca

Dostępność: chwilowy brak
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.

OCZEKUJE NA DOSTAWĘ

dodaj do przechowalni

Opis

Świeca Zielono- Złota 7 gałkowa z naturalnego wosku pszczelego pokryta złoceniem , roz. L – 1 szt
Wysokość - 15cm
Szerokość gałki - 2cm
Szerokość podstawy - 3cm
Waga - 37 g
Przybliżony czas palenia ok 5 godz.

Świeca gałkowa doskonale nadaje się do rytuałów kilkudniowych czy nawet 7 dniowych. Codziennie spalasz np. po jednej czy trzech gałkach - w zależności od potrzeb , a jak wiadomo rytuały, które trwają dłużej mają silniejszą Moc Sprawczą.
Ogarki świecy najlepiej zakopać pod swoimi oknami lub na swojej działce lub po prostu wrzucić do rzeki.

Świeca Zielono- Złota posiada silną Moc Sprawczą przy rytuałach:
- zapewniających powodzenie materialne,
- sukcesy finansowe czy wysoki status materialny ( pieniądze, ziemię, nieruchomość) - do tego rytuału warto zastosować do Świecy Zielono-Złotej naturalną świecę Fioletową oraz Pomarańczową
- na znalezienie pracy lub na tę wymarzoną pracę zapewniających sukces zawodowy, gdzie jesteś doceniana/y i szanowana/y za pracę jaką wykonujesz
- zapewniających wysoką pozycję społeczną
- awans zawodowy
- na przyciągnięcie szczęścia i radości
- ochraniających majątek materialny czy dotychczasowe dokonania intelektualne ( do tego rytuału dodatkowo do świecy Zielono-Złotej zastosować świecę Brązową)

Kolor zielony przy tej świecy odpowiedzialny jest za aspekt materialny natomiast kolor złoty daje opiekę Sił Wyższych oraz przyciąga szczęście i radość, które równoważą aspekt materialny... Poza tym kolor złoty ma tu za zadanie ochronić Twoje dobra materialne jak i dokonania intelektualne.

Przed wysłaniem towaru , DODATKOWO W CENIE USŁUGI, ŚWIECE SĄ PERSONALIZOWANE PRZEZ Terapeutkę Reiki i AstroNumerolog Evę HL. aby Twój cały Rytuał wykonał się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą. Koszt personalizacji świec zakupionych w innym sklepie - 29zł


Jeśli chcesz takiego Wzmocnienia Energetycznego  wystarczy, że zostawisz w okienku "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" swoją datę urodzenia, lub datę ur osoby dla której będzie ta świeca. Okienko to pojawia się w trakcie procesu zamawiania i opłacania towaru.

Do każdej paczki dołączony jest miły souvenir oraz indywidualne Anielskie Przesłanie na najbliższy miesiąc, które specjalnie dla Ciebie, losuje osobiście Terapeutka Reiki i AstroNumerolog Eva HL.

Zapalając świecę zadbaj o bezpieczeństwo:
- Nie stawiaj jej w pobliżu zasłon / firan lub innych tkanin
- Nie stawiaj jej w przeciągu
- Świecę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury
- Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów
- Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt

Wszystkie Świece Rytualne, które kupujesz w tym sklepie, składają się z naturalnych wosków oraz olejków eterycznych. Wykonane są ręcznie, metodą tradycyjną, co potwierdzają drobne niedoskonałości , które byłyby wykluczone w produkcji maszynowej . Świece te są wolne od negatywnej energii, dzięki czemu posiadają bardzo wysokie wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.

Świece pszczele są barwione w masie, co oznacza, że nawet w środku posiadają wymagany kolor. Kolory świec mogą nieznacznie różnić się od tego, który widzisz na swoim monitorze. Na ten fakt wpływają oczywiście Twoje ustawienie monitora pod względem wyświetlania kolorów, ale i przede wszystkim kolor wosku, z jakiego zostały wyprodukowane świece , a na kolor wosku wpływa okres jego zbioru, oraz z jakich miejsc był zbierany pyłek kwiatowy. Mówimy tutaj oczywiście o różnicy w odcieniu danego koloru. Poza tym na świecach może pojawiać się siwy nalot, nie jest to żadna wada , tylko fakt, że są one wyprodukowane z naturalnego wosku pszczelego.

Spalanie wosku pszczelego produkuje dużą ilość jonów ujemnych. Jony ujemne są w przyrodzie odkurzaczami. Oczyszczają powietrze z kurzu, pleśni, wirusów, bakterii i innych zanieczyszczeń odpowiedzialnych za wiele przypadków nadwrażliwości chemicznej. Także palenie świec z naturalnego wosku pszczelego bardzo pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie , na Twój układ laryngologiczny i oddechowy . Naturalny wosk pszczeli neutralizuje pola elektromagnetyczne – co jest zbawienne w naszych komputerowych czasach, neutralizuje szkodliwy dym tytoniowy. Wystarczy że świece pszczele zapalisz dziennie tylko na 15 min , a bardzo szybko zauważysz, że wydolność Twojego organizmu wzrosła a zdolność nauki i zapamiętywania bardzo się poprawiła . Płomień świecy z wosku pszczelego jest nietoksyczny, czego niestety nie można powiedzieć o zwykłych świecach stearynowych lub parafinowych, które są produktem ropopochodnym.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią.
Dziękuję

Opinie o produkcie (21)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

27 grudnia 2020

Dostałam świece złoto zielona oraz jako prezent niebieska jak by pani trafiła na moje sprawy. Oraz przesłanie anielskie dokładnie z moją sytuacja.. Ja mam pytanie kiedy i jak mam zapalić świece złoto zielona, pytam gdy księżyc rośnie od teraz do czwartku. Czy tylko w czwartek cała świece? ============================================================================================================================================================================== Witam Pani Iwono, cieszę się, że souvenir się spodobał. Przesłanie Anielskie losuję osobiście własnymi rączkami więc też nie dziwię się, że Anioły podpowiedziały właściwie :) Natomiast co do palenia świecy Zielono-Złotej to z pewnością warto ją palić przy Księżycu rosnącym - to jest podstawowa zasada. A czy to będzie cała świeca spalona w czwartek, czy palona po jednej gałce każdego dnia - to już zależy od Pani. Osobiście podpowiadam, że świetnym rozwiązaniem jest palenie po jednej gałce od czwartku. Niech się zadzieje z jak Najwyższą Mocą Sprawczą !!!! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

28 grudnia 2020

Dziękuję Pani Evo, paczka ze złotą świecą dotarła, do tego tak pięknie zapakowana, i te prezenty. czekam aż księżyca będzie przybywać aby ja zapalić. Pozdrawiam i dziękuję.

29 grudnia 2020

Polecam. Jestem zakochana w tych świecach. Palą się rewelacyjnie i czasami aż pełne 7 godzin!! Pięknie pachną. Bardzo mi odpowiada, że Pani Eva je personalizuje- czuję różnicę w jakości rytuałów. Dziękuję Pani Ewo - jest Pani moim Aniołem !!

1 stycznia 2021

Świecę używam raz w miesiącu - testuję ją już od pół roku. Zauważyłem że moje sprawy finansowe rzeczywiście polepszają się. Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej - Świeca zielono-złota działa. Życzę sobie, aby ta tendencja wzrostowa pozostała u mnie już na stałe, co oczywiście co miesiąc będę wspomagał świecą Zielono-złotą. Pozdrawiam i dziękuję.

1 stycznia 2021

Ooo jejku, wszystko tak ślicznie spakowane i pachnące. Czułam się jak mała dziewczynka rozpakowując paczkę tym bardziej, że był tam załączony souvenir. Jestem niezmiernie wdzięczna za czytelny przekaz dotyczący personalizacji świec.

6 stycznia 2021

Świecę Zielono-złotą kupuję za każdym razem, gdy potrzebuję przyciągnąć coś na Wysokim poziomie spełnienia. To nieprawdopodobne, ale tylko przy tych świecach bardzo silnie odczuwam cały rytuał. No i najważniejsze, że dana intencja się spełnia!! . Poza tym za każdym razem dostaję Przesłanie Anielskie oraz miły prezencik. Pani Evo - jest Pani cudowna !!

16 stycznia 2021

To jest dopiero magia! Świecę zakupiłam nieco z przekory - bo ktoś coś powiedział. ALE czary przy jej wykonaniu rzeczywiście są dużo intensywniejsze. Nawet ja to odczuwam, a nie jestem zawodowcem. Pani Evo, robi Pani niesamowitą robotę. Gratuluję umiejętności. Pozdrawiam, stała klientka.

16 stycznia 2021

Od jakiegoś czasu korzystam ze sklepu lub usług pani Evy, dwukrotnie zamówiona i wypalona świeca złoto-zielona przyniosła korzyści, jestem zadowolona z zakończenia pewnej sprawy finansowej co do przesyłki to jest szybka i prezencik od pani Evy sprawia dużą radość.

16 stycznia 2021

Dziękuję Pani Evo. Otrzymałam pięknie zapakowaną paczuszkę oraz prezentem od Pani. Czego chcieć.. chyba tylko tego, aby zamówione rytuały spełniły się największą mocą sprawczą. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

16 marca 2021

Świeca działa. Zawsze proszę o personalizację i czuję tę energię przy tej świecy. Świecę spalam prawie co miesiąc przez 7 dni. Wiele spraw mi się już przez te 3 lata wyprostowało, a jeszcze więcej nabrało pozytywnego wydźwięku. POLECAM

17 września 2021

Pierwsze zamówienie bardzo udane :) i na pewno nie będzie ostatnie! Czuję, że będę tu często zaglądać. Polecam

8 grudnia 2021

Dzisiaj odebrałam moje zamówienie.. cudnie zapakowane,zapach obłędny wszystkich zamówionych świec + dodatków:) Proszę o wskazówki jeśli chodzi o rytuał ze świecą zielono złotą. Jeżeli się nie mylę to mogę zacząć rytuał już jutro, na świecy wypisując intencję. Dodatkowo moge zapalić świecę pomarańczowa i fioletową. Czy to wystarczy? czy coś przeoczyłam? Czy na coś jeszcze mam zwrócić uwagę? Proszę o wakazówkę ================================== ================================== Cieszymy się, że zamówienie i forma pakowani sprawiła Pani tyle radości. ..... Intencję może Pani spokojnie napisać sobie na kartce, którą położy Pani obok świec. Na koniec kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.... Tak do intencji przyciągającego sukces finansowy i materialny należy użyć dodatkowo naturalnych świec Pomarańczowa + Fioletowa . Ogarki może Pani zakopać na swojej posesji, lub pod swoimi oknami , lub wrzucić do rzeki... ..................Zatem niech się zadzieje !!!

9 grudnia 2021

Dzisiaj odebrałam moje zamówienie.. cudnie zapakowane,zapach obłędny wszystkich zamówionych świec + dodatków:) pięknie dziękuję. Pozdrawiam

27 sierpnia 2022

prosilabym aby platnosc byla tez za pobraniem -nie mam konta pozdrawiam Jagienka . ... Pani Jagienko JEST PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM - proszę uważniej wypełniać dane w koszyku. życzę cudownego dnia :) pozdrawiam Eva HL.

18 października 2022

Ale moc i piękny zapach!. Całe zamówienie z wielką starannością zapakowane. Paczkę otwieram jak wyczekany i upragniony prezent. Emocje i radość jak u małego dziecka. Widać, że szanuje się tu każdego klienta - bez względu czy robiłam malutkie, czy większe zamówienie, za każdym razem moje zamówienie zostało zrealizowane jak dla królowej. Dziękuję !

25 października 2022

Paczuszka dotarła, jak zawsze pachnąca, świeczki pięknie zapakowane. Otwieranie paczuszki jest dla mnie zawsze ogromną przyjemnością. Pani Ewo dziękuje za piękne Anielskie Przesłanie :) i świeczki w prezencie, które niewątpliwie pomogą przy nauce

2 listopada 2022

Pudełko pięknie zapakowane i ten zapach. Po prostu niesamowity. Jak ma wyglądać rytuał palenia świecy zielono złotej? Co powinnam zrobić i ile tej świecy wypalić podczas wzrostu księżyca? Otrzymałam świecę czerwoną. Czy mam ją zapalać razem ze złotą? Proszę o instruktaż. A i dziękuję za piękne Anielskie Przesłanie. *************************************************************************************************************************************************************************************************** Cieszę się, że paczucha sprawiła Pani tyle radości :) Świecę Zielono-Złotą dobrze jest zapalić w czwartek jak Księżyc rośnie, spalać codziennie po jednej gałce świecy. Ważne aby za każdym razem intencja była taka sama. Czyli jedna świeca= jedna intencja. ..... Świecę czerwoną otrzymała Pani w prezencie i może ją Pani wykorzystać do innej intencji - dostała Pani opis do czerwonej świecy, proszę tam sprawdzić w jakich intencjach warto palić świecę czerwoną. ............................................................. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

19 grudnia 2022

Piękna paczka, sprawiła mi tyle radości :) Zamówiłam Anielską Świecę Mocy, zielono-złotą i sól do kąpieli. Wszystko pięknie zapakowane, zawiązane w śliczne wstążeczki, no i wspaniałe przesłanie anielskie. A w prezencie czerwone świece :) Czuć że to wszystko jest robione i wysyłane z sercem, z najlepszymi intencjami dla obdarowanego. Trafiło do mojego serca, dziękuję ❤✨️

19 grudnia 2022

Piękna paczka, sprawiła mi tyle radości :) Zamówiłam Anielską Świecę Mocy, zielono-złotą i sól do kąpieli. Wszystko pięknie zapakowane i pachnące, zawiązane w śliczne wstążeczka, no i wspaniałe Przesłanie Anielskie. A w prezencie czerwone świece. Czuć że wszystko jest przygotowane i wysłane z sercem, z jak najlepszymi intencjami dla obdarowanego. Trafiło do mojego serca, dziękuję ❤️✨️

26 marca 2024

Zamówienie złożyłam w poniedziałek przed południem a paczkę odebrałam w środę około czternastej w tym samym tygodniu. Bardzo szybka realizacja. Świece starannie zapakowane,całość owinięta w bibułę o pięknym zapachu i kolorze co działa na zmysły dając niesamowite odczucia. Dodatkowe świece w prezencie i uwagi od Pani Ewy, świadczą o szacunku do klienta i wykonywanej pracy. Nie miałam problemu z uzyskaniem odpowiedzi i pomocy,zarówno w trakcie oczekiwania na przesyłkę jak i w czasie późniejszym. Polecam z serca i dziękuję. Niech się dzieje. Pozdrowienia i ukłony wraz z życzeniami wszystkiego co najlepsze.

7 kwietnia 2024

Zamówiłam tą świece dla Mamy, w intencji tego, by mogła w końcu kupić wymarzony samochód. Nie minął chyba miesiąc od jej zapalenia, a Mama kupiła właśnie to auto, o którym od dłuższego czasu marzyła, do tego nowe, z autoryzowanego salonu. Jest bardzo szczęśliwa, i je prowadząc, nie raz nie dowierza, że to jest Jej samochód. Obie bardzo dziękujemy!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl